Darmowa dostawa od 499 zł

Wysyłka już tego samego dnia

Punkt odbioru w Warszawie

Ponad 1124 produktów w ofercie

Wróć do katalogu produktów
Opinie:0

Gramofon TEAC TN-3B White

Fabrycznie nowy gramofon firmy TEAC

Model: TN-3B White

Gramofon z napędem paskowym i ramieniem od firmy SAEC z łożyskami o specjalnej konstrukcji.

TN-3B to stylowy, elegancki gramofon z napędem paskowym, z wbudowanym wzmacniaczemPHONO EQ typu MM i cyfrowym wyjściem USB. Wykorzystuje nowe ramię ze specjalnymiłożyskami obrotowymi, opracowane wspólnie z producentem wysokiej klasy ramienia SAEC, abyzapewnić doskonałą stabilność i rozdzielczość.

Mechanizm napędu paskowego pomaga złagodzić wszelkie niepożądane efekty zatykania (tj.delikatne pulsowanie) wynikające z działania silnika, aby zapewnić precyzyjne i płynne obracanietalerza. TN-3B wykorzystuje również precyzyjny wzmacniacz operacyjny NJM8080 wewbudowanym wzmacniaczu phono EQ, pozwalając użytkownikowi cieszyć się dźwiękiem swoichpłyt winylowych z niskimi zniekształceniami i wysoką jakością. Ponadto wbudowany konwerteranalogowo-cyfrowy i port USB pozwalają użytkownikom na digitalizację bibliotek płytowych nakomputerach PC / Mac.

TN-3B zapewnia naturalną i dobrze zbalansowaną jakość dźwięku oraz jest szybki i łatwy wkonfiguracji. Wierzymy, że ustanawia nowy standard, który zaspokoi potrzeby zarówno audiofilów,jak i zagorzałych kolekcjonerów płyt.

We współpracy z SAEC Corporation, znanym na całym świecie producentem wysokiej klasyramienia, ramię TN-3B wykorzystuje łożysko specjalnej konstrukcji. W przeciwieństwie dokonwencjonalnych łożysk, subtelne ruchy tego ramienia faktycznie pomogą dostarczyć bardziejdynamiczny dźwięk o doskonałej rozdzielczości. W ramieniu w kształcie litery S zastosowanorównież uniwersalne mocowanie headshella, co pozwala użytkownikom na szybką i łatwą wymianęwkładek (od 14 do 23 g / 0,5 - 0,8 uncji) / headshelli.

Wyważone statycznie ramię w kształcie litery S jest wyposażone w przeciwwagę do precyzyjnejregulacji nacisku igły, a także w mechanizm antypoślizgowy zapewniający dokładną regulację siłynacisku, umożliwiając wkładce dokładne odtwarzanie płyt winylowych.Urządzenie posiada fabrycznie zainstalowana wkładkę audio-technica AT-VM95E z eliptycznąkońcówką igły.

Gramofon posiada wzmacniacz phono EQ typu MM, umożliwiając podłączenie gramofonu dokonwencjonalnego wzmacniacza / systemu hi-fi, który nie posiada dedykowanego wejściagramofonowego PHONO. NJM8080 to wzmacniacz operacyjny klasy hi-fi o niskich poziomachzniekształceń, który służy do wzmocnienia sygnałów niskiego poziomu z wkładki gramofonowej dopoziomu LINE.

Napęd paskowy z aluminiowym odlewanym talerzem

W celu zminimalizowania efektu zapychania silnika zastosowano napęd pasowy, napędzajączewnętrzną krawędź talerza (która ma większą średnicę, masę i powierzchnię).

Luksusowe, wielowarstwowe wykończenie lakierem

Wszystkie elementy wewnętrzne są zamontowane na solidnym cokole z MDF o dużej gęstości, cozapewnia sztywność i tłumienie drgań. Dzięki eleganckiemu i stylowemu wzornictwu, TN-3Bwygląda jak w domu w większości domowych warunków, tworząc idealne miejsce do słuchania płytwinylowych.

Cyfrowe wyjście USB do archiwizacji cyfrowej

Port USB na panelu tylnym zapewnia dźwięk cyfrowy o jakości CD na komputer PC / Mac,umożliwiając nagrywanie / archiwizowanie biblioteki analogowej w wysokiej jakości, cyfrowymformacie audio. Po zarchiwizowaniu winyli do formatu cyfrowego łatwo jest słuchać ich pozadomem za pośrednictwem smartfona / przenośnego odtwarzacza audio lub w samochodzie(nagrywając je na płycie CD-R lub przenosząc na kartę pamięci / kij). Aby zapewnić nieskazitelnytransfer sygnału, zastosowano pozłacane terminale wyjściowe PHONO / LINE, aby zapobiecutracie jakości analogowych sygnałów audio w wyniku utleniania.

Prędkość obrotowa 33-1 / 3 i 45 obr / min

TN-3B obsługuje zarówno 33-1 / 3, jak i 45 rpm dla płyt LP i EP. Nasz nacisk na inżynierię jakościwidać nawet w konstrukcji obrotowego regulatora wyboru rozruchu / prędkości, wykonanego zobrabianego maszynowo aluminium.

Izolujące nóżki o doskonałej amortyzacji

Izolujące nóżki składają się z obrobionej maszynowo aluminiowej obudowy, zwieńczonej gumowąpoduszką przymocowaną do cokołu z MDF o dużej gęstości. Dzięki doskonałej charakterystycepochłaniania wstrząsów, TN-3B jest bardzo odporny na sprzężenie akustyczne.

Dolny panel o strukturze plastra miodu

Aby uzyskać elegancki wygląd obudowy bez utraty sztywności, na dolnym panelu nadrukowanyjest wzór plastra miodu, który minimalizuje niepożądane wibracje.

Cena: 2 099,00
PLN
Koszt wysyłki: 11,79 PLN
Dostawa w 24 Godziny

Odbierz w punkcie

Sklep

ul. Błękitna 89

04-663 Warszawa (dzielnica Wawer)

tel. +48 691 36 86 56

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)

Powiązane produkty

Gramofon TEAC TN-3B Cherry
Gramofon TEAC TN-3B Cherry

Cena:

2 099,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Gramofon TEAC TN-3B Black
Gramofon TEAC TN-3B Black

Cena:

2 099,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Gramofon TEAC TN-4D-O Black
Gramofon TEAC TN-4D-O Black

Cena:

2 888,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Sklep internetowy Sellingo