Darmowa dostawa od 499 zł

Wysyłka już tego samego dnia

2 punkty odbioru w warszawie

Ponad 1148 produktów w ofercie

Wróć do katalogu produktów
Opinie:0

CLARION NX702E

FABRYCZNIE NOWA STACJA MULTIMEDIALNA 2 DIN FIRMY CLARION

MODEL: CLARION NX702E

 

STACJA MULTIMEDIALNA CLARION NX702E DVD W FORMACIE 2-DIN Z WBUDOWANĄ NAWIGACJĄ I 7-CALOWYM WYŚWIETLACZEM O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

 

 

Z wielką przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu stacji multimedialnej, który w swojej funkcjonalności oraz cenie jest obecnie produktem bezkonkurencyjnym na rynku samochodowych multimediów w formacie 2DIN.

Topowy model stacji multimedialnej marki CLARION - NX702E to urządzenie wyposażone we wszystko, a nawet więcej …

   

W rozmiar 2-DIN wkomponowany jest wysokiej jakości 7 calowy cyfrowy ekran LCD WVGA, podświetlany diodami LED o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Smukła ramka wokół ekranu tylko w jej dolnej części posiada przyciski wyboru podstawowych funkcji (regulacja głośności, wybór źródła, przełączanie do nawigacji oraz opuszczanie ekranu). Kolor ich podświetlenia można dostosować wybierając spośród 728 kombinacji kolorów. Całość tworzy niezwykłą linię, która będzie pasować do najbardziej eleganckich wnętrz.

Obsługa dotykowego ekranu jest intuicyjna. Duże, dobrze widoczne, dynamiczne ikony wyświetlają dokładnie tę zawartość, która jest w danej chwili odtwarzana. Płynne działanie i przejrzystość sprawiają, że obsługa urządzenia jest przyjemna i bezpieczna dla kierowcy. Komfort obsługi uzupełnia możliwość podpięcia fabrycznego sterowania z kierownicy wraz z obsługą przycisków do nawiązywania połączeń telefonicznych za pomocą akcesoriów z programu CLARION INSTALLER PROGRAM .

      

CLARION NX702E jest zgodny ze wszystkimi nośnikami. Odtwarza oczywiście płyty CD, DVD oraz potrafi czytać zawartość z plików przechowywanych na karcie SD, w pamięci USB, odtwarzaczu iPod, czy iPhone. Certyfikat „Made for iPod/iPhone” gwarantuje oficjalną zgodność z odtwarzaczami firmy Apple, a do obsługi tych urządzeń przeznaczone jest specjalne menu.

Urządzenie obsługuje formaty MP3, WMA, w tym tagi ID3 zawierające wszystkie dodatkowe informacje skojarzone z plikiem audio, a także formaty wideo MPEG4 oraz H264, jak również DivX i inne.

W celu rozbudowy o dodatkowe źródła obrazu i dźwięku wykorzystać można gniazdo kart SD, znajdujące się z boku przedniego panelu, tylne gniazdo USB, bądź tylne wejście audio â wideo AUX-RCA.

Dzięki modułowi Bluetooth najnowszej generacji firmy Parrot użytkownik ma bezpośredni dostęp do wszystkich plików dźwiękowych zapisanych w pamięci telefonu. Jednocześnie urządzenie staje się prawdziwie zintegrowanym zestawem głośnomówiącym. Mikrofon jest wbudowany, ale w razie konieczności można podłączyć opcjonalny mikrofon zewnętrzny.

Po uzyskaniu połączenia urządzenie automatycznie rozpoznaje jeden z trzech sparowanych telefonów. Wszystkie informacje związane z telefonem - począwszy od ostatnio wybieranych numerów, po ostatnio odebrane połączenia i całą książkę telefoniczną - są automatycznie synchronizowane oraz dostępne bezpośrednio z ekranu stacji multimedialnej.

 

Niecodziennym wyposażeniem jest wbudowany tuner DVB-T czyli cyfrowej telewizji naziemnej, pracujący w obydwu standardach Mpeg2 i Mpeg4. Anteny do odbioru cyfrowych programów znajdują się w zestawie.

Wbudowane radio to analogowy tuner RDS z pamięcią 18 stacji FM i 6 stacji MW. NX702E jest również zgodne z radiem cyfrowym â sygnał cyfrowej radiofonii DAB odbierać można za pomocą opcjonalnego zewnętrznego tunera DAB302E.

  

Jeśli chodzi o odtwarzanie audio, urządzenie wyposażono w rozwiązania gwarantujące doskonałą jakość dźwięku. Gdy wbudowany wzmacniacz o mocy 4x50W okaże się niewystarczającym rozwiązaniem, to system oczywiście można rozbudować, dodając kolejne wzmacniacze i głośniki wykorzystując 6-kanałowe, 4-woltowe wyjście RCA.

Pięciozakresowy korektor parametryczny, filtry górno- i dolnoprzepustowe, zwrotnica aktywna i korekcja czasupotwierdzają, że NX702E zaprojektowano pod kątem ewentualnej rozbudowy, aby zapewnić możliwie najlepsze doznania dźwiękowe. Odpowiedni dobór nagłośnienia i właściwe użycie poszczególnych funkcji zagwarantuje harmonijny odbiór muzyki, zgodnie z intencją artysty.

 

 Równie dużo można powiedzieć o możliwościach wideo tego urządzenia. Do NX702E można podłączyć dodatkowe monitory w celu wyświetlenia zawartości płyt DVD, pamięci USB, czy - przy pomocy opcjonalnego kabla CCA748 lub CCA750 - odtwarzaczy iPod/iPhone.

Funkcja rozrywki dwustrefowej (2-Zone) służy do rozdzielenia zawartości multimedialnej, aby umożliwić pasażerom podróżującym z tyłu oglądanie filmów bez rozpraszania uwagi kierowcy. Może on na przykład korzystać z nawigacji satelitarnej i słuchać radia, podczas gdy pasażerowie na tylnym siedzeniu oglądają film z DVD, słuchając dialogów w słuchawkach.

W urządzeniu znajduje się również wejście dla kamery cofania, załączanej automatycznie po wybraniu biegu wstecznego.

 

Oprócz ogromnych możliwości odtwarzania audio i wideo, NX702E to także wszechstronny system nawigacyjny w języku polskim i kilkunastu innych.

Posiada szybki procesor Sirf Prima 600 oraz wbudowany tuner TMC, który umożliwia w wybranych krajach Europy odbieranie informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.

Urządzenie bazuje na najnowszej wersji systemu Igo Primo 2.0. Na karcie microSD o pojemności 8 GB przechowywane są dane programu oraz mapy 44 krajów Europy. Clarion dodaje do swoich produktów gwarancję najnowszych map. Po pierwszym użyciu produktu, a w zasadzie po otrzymaniu pierwszej porcji danych GPS użytkownicy mają miesiąc na zalogowanie się w witrynie www.clarion.naviextras.com w celu bezpłatnej aktualizacji wszystkich map.

Jest to prawdziwie innowacyjny system nawigacji satelitarnej, oferujący funkcje inteligentnej nawigacji. Oprócz zwykłych porad dotyczących trasy, system potrafi wskazać trasy alternatywne lub zasugerować niewielkie zmiany związane z miejscem docelowym, które uwzględniają na przykład pobliskie parkingi itp. System umożliwia również personalizację ustawień dla poszczególnych kierowców, stając się prawdziwym towarzyszem podróży.

OBSŁUGIWANE NOŚNIKI I FORMATY

DVD-Video

DVD ±R/±RW (normalne i dwuwarstwowe)

CD-DA • CD-R/-RW • DivX z CD/DVD/USB

Obsługiwane formaty wideo:

Nośniki CD/DVD/USB                

Karty SD mp4, avi, mpg (mpg2) mp4 

MP3/WMA z CD/DVD/USB/SD

Obsługa znaczników ID-3 i danych CD-TEXT 

Pojemność nośnika USB - Maks. 65 535 plików — 65 535 plików w folderze - 255 folderów

Bluetooth PARROT

FC6000 Config.1 - Wersja 2.1 + EDR/3.0 (bez trybu High Speed)

Aktualizacja oprogramowania (przez złącze USB)

Profile A2DP i AVRCP/HFP/HSP/PBAP/OPP

Automatyczny transfer kontaktów (1000nr.x3tel.)

Historia połączeń, identyfikacja dzwoniącego, automatyczne wznawianie połączenia

Mikrofon w panelu (opcjonalnie RCB199/204)

Bezpośrednie sterowanie iPod/iPhone z USB

Obsługa uproszczona (z poziomu iPod’a)

Wyszukiwanie ABC (artysta/album/utwór…)

Przeglądanie i sterowanie plikami wideo

Zasilanie magistrali 1.0 A

TUNER

Tuner RDS z Radio Text

EON, TA, PTY

Redukcja szumów w paśmie FM

Pamięć 24 stacji (18FM/6MW)

Automatyczne zapisywanie stacji

Przeszukiwanie zapamiętanych stacji

Ręczne wyszukiwanie stacji

INNE FUNKCJE

Wbudowany tuner DVB-T (MPEG2 i MPEG4)

W zestawie anteny DVB-T

 Współpraca z tunerem DAB302E (DAB, DAB+ i DMB-A)

Kod antykradzieżowy (CATS), migająca dioda LED

Wbudowany tuner RDS-TMC

W zestawie pilot zdalnego sterowania

 

WYŚWIETLACZ I WYGLĄD

Elektronicznie opuszczany panel

Nowy graficzny interfejs użytkownika

7’’ cyfrowy ekran LCD WVGA (z podświetleniem LED) - Rozdzielczość 800 x 480 pikseli (Full Color)  Sterowanie dotykowe

Regulacja odcienia, kolorów i jasności

Możliwość wyłączenia wyświetlacza

Przyciemnianie wyświetlacza/klawiszy

Różne kolory podświetlenia klawiszy (728 kolorów)

Zmiana tapety i ekranu startowego (poprzez kartę SD)

Menu ekranowe w wielu językach

DŹWIĘK

Sterowanie subwooferem z funkcją zmiany fazy

Filtry LP i HP (60 Hz, 90 Hz, 120 Hz, „Through”)

Wysoka moc wyjściowa: 4 x 50 W

Beat-EQ (trójzakresowy korektor parametryczny)

Korekcja czasu i zwrotnica (2-/3-drożna)

 

MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY

Przednie gniazdo kart micro-SD (do obsługi map)

Przednie gniazdo kart SD (multimedia i mapy)

Tylne wejście USB z przewodem o długości 1 m

Tylne wejście AUX AV - RCA

Przednie wejście AUX AV mini-jack z detekcją sygnału

4V/6-kanałowe wyjście audio RCA (przód + tył + sub)

Podłączenia: wyciszenie, podświetlenie, parkowanie, cofanie

Bezpośrednie wejście RCA dla kamery cofania

Gniazdo mini-jack do sterowania z kierownicy

Złącze mikrofonu zewnętrznego (RCB199/204)

Wyjście AV - RCA do podłączenia monitora tylnego

Rozrywka dwustrefowa

DANE TECHNICZNE NAWIGACJI:

Oprogramowanie iGO primo 2.0

Procesor Sirf Prima 600MHz

Karta micro-SDHC 8GB do przechowywania map

Wbudowany tuner TMC

FUNKCJE NAWIGACYJNE

Trasa ekologiczna

Różne warianty trasy z uwzględnieniem rzeczywistej sytuacji na drodze

Trójwymiarowy tryb 360° przy wyświetlaniu planów miast, punktów orientacyjnych, budynków, rzeźby terenu i stacji benzynowych

Widok skrzyżowań

Bezpłatne informacje o ruchu drogowym z kanału TMC

Informacje o pasach ruchu i rzeczywistych znakach drogowych

Strzałki informujące o zmianie kierunku jazdy (2 kolejne manewry)

Odczytywanie nazw ulic i miast

Obszerna baza interesujących miejsc (POI)

Komputer pokładowy

Szybkie planowanie trasy

Informacje powiązane z porą dnia i terminem podróży

Ikony znaków ostrzegawczych charakterystyczne dla danego kraju

Informacje o ograniczeniach prędkości

Informacje o fotoradarach

Inteligentny system nawigacji - Różne warianty trasy w czasie rzeczywistym - Wskazówki dotyczące objazdów - Funkcja omijania zatorów na drogach - Znajdowanie parkingów w pobliżu celu podróży 

Dodatkowe funkcje - Widok tunelu - Wizualizacja kierunku ruchu w przypadku utrudnień na drodze - Profile kierowców - Dostosowywanie wydajności

MAPY

Dostawca map: TomTom

Wersja map (stan produkcyjny): 2011.06

Pokrycie: 44 kraje Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania (7-znakowe kody pocztowe) i Włochy

GRAFICZNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA I WSKAZÓWKI GŁOSOWE •

Menu nawigacji: 31 języków angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, flamandzki, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, holenderski, kataloński, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski • Wskazówki głosowe nawigacji: 38 języków angielski (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone), arabski, bułgarski, chiński (kantoński, mandaryński), chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, flamandzki, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, włoski • Zamiana tekstu na mowę: 11 języków  angielski, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, kataloński, niemiecki, polski, portugalski, szwedzki, włoski

AKTUALIZACJA ZAWARTOŚCI • Gwarancja najnowszych map Darmowa aktualizacja map do najnowszej wersji w ciągu 30 dni przy spełnieniu określonych warunków

Aktualizacja zawartości Aktualizacje map i innej zawartości, w tym oprogramowania iGO primo, można pobierać z dedykowanej witryny internetowej: www.naviextras.com

 

W zestawie:

Radio

Anteny DVB-T

Kabel iso

Pilot

Instrukcja obsługi PL

Faktura VAT lub paragon

Gwarancja 24 m-ce polskiego dystrybutora

Cena: 2 999,00
PLN
Koszt wysyłki: 11,79 PLN
Dostawa w 24 Godziny

Odbierz w punkcie

Sklep

ul. Błękitna 89

04-663 Warszawa (dzielnica Wawer)

tel. 22 812 73 18

Sklep

ul. Ludna 5

00-405 Warszawa (dzielnica Powiśle)

tel. 22 621 09 49

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)

Powiązane produkty

Głośniki GLADEN M 12
SUBWOOFERY

Głośniki GLADEN M 12

299,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
FOCAL FD 1.350 MONOBLOK - POWYSTAWOWY
OUTLET

FOCAL FD 1.350 MONOBLOK - POWYSTAWOWY

999,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
głośnik bluetooth
GŁOŚNIKI BLUETOOTH

GŁOŚNIK bluetooth SHARP GX-BT3

349,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Promocja
PIONEER AVIC-F950BT
RADIA SAMOCHODOWE 2 DIN

PIONEER AVIC-F950BT

1 700,00
PLN
2 499,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Głośniki AUDIOBAHN ABC525V
130 mm

Głośniki AUDIOBAHN ABC525V

199,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Promocja
Głośnik PIONEER XW-BTSP1-K
OUTLET

Głośnik PIONEER XW-BTSP1-K

189,00
PLN
209,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Subwoofer GLADEN ALPHA 12
SUBWOOFERY

Subwoofer GLADEN ALPHA 12

229,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Promocja
Głośniki AUDIOBAHN ABC680V
5 x 7

Głośniki AUDIOBAHN ABC680V

350,00
PLN
499,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Głośniki ALPINE SXE-1750S
OUTLET

Głośniki ALPINE SXE-1750S

160,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Głośniki HERTZ DIECI DCX 100.3
OUTLET

Głośniki HERTZ DIECI DCX 100.3

120,00
PLN
Kup teraz
dodano produkt
produkt niedostępny
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl