Darmowa dostawa od 499 zł

Wysyłka już tego samego dnia

2 punkty odbioru w warszawie

Ponad 1261 produktów w ofercie

Montaż Yanosik GT z uchwytem Brodit

 

Dziś prezentujemy nasz montaż Yanosika GT w Audi Q5  z zastosowaniem dedykowanego uchwytu oraz wspornika ProClip firmy Brodit.

Uchwyt firmy Brodit wykonany jest z tworzywa ABS w kolorze czarnym i jest idealnie dopasowany to Yanosik GT. Urządzenie bardzo łatwo jest umieścić w uchwycie oraz łatwo zabrać go ze sobą z chwilą wysiadania z samochodu. Uchwyt w komplecie ze śrubkami umożliwia montaż w aucie, łatwy dostęp do wszystkich elektronicznych portów urządzenia oraz wszystkich przycisków funkcyjnych. Oprócz uchwytu zamontowaliśmy wspornik ProClip. Instalacja bez wiercenia jakichkolwiek otworów w desce rozdzielczej samochodu. 

Do ProClip’u można zainstalować np. uchwyt do smartfona, telefonu komórkowego, nawigacji samochodowej a my zamontowaliśmy Yanosika GTR. Bezpiecznie, komfortowo i wygodnie! Zawsze w zasięgu wzroku oraz w zasięgu ręki. ProClip zawsze jest dedykowany do konkretnej maki, do konkretnego modelu oraz rocznika auta. Wykonany jest z tworzywa ABS w kolorze czarnym.

 

Polecamy Yanosik GT - legalny antyradar.

 

Oferta

Profesjonalnie doradzamy przy wyborze sprzętu.

Zapraszamy do sklepu przy ul. Błękitnej 89 w Warszawie lub na ul. Ludną 5 - szeroki wybór sprzętu car audio. Znane marki:  ALPINE, SONY, PIONEER, KENWOOD, HERTZ, FOCAL , AUDISON, BLAUPUNKT JBL, MAC AUDIO, JVC itp.

Celem umówienia montażu zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Ostatnie realizacje

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl