Darmowa dostawa od 499 zł

Wysyłka już tego samego dnia

Punkt odbioru w Warszawie

Ponad 1235 produktów w ofercie

Oczyszczanie powietrza

Oczyszczacze powietrza SHARP

Sezon grzewczy powoli już się rozpoczyna a nawet można pokusić się o stwierdzenie że został już rozpoczęty. Dużo się mówi ostatnio o jakości powietrza.

Warto więc zadbać o nasze zdrowie i swojej rodziny wybierając sprzęt do oczyszczania powietrza, który jest bezkonkurencyjny. Polecamy oczyszczacze firmy SHARP, które są niezastąpione w sezonie grzewczym w walce ze smogiem i codziennej walce z bakteriami, pleśnią, wirusami i alergenami. Oczyszczacze SHARP wyposażone zostały w technologię Plasmacluster – jest to jedno z najbardziej innowacyjnych i w wciąż najskuteczniejszych rozwiązań jeśli chodzi o oczyszczanie powietrza z roztoczy, bakteri, wirusów i alergenów. SHARP opatentował tę technologia, ktora również była badana przez różne instytucje naukowe na całym świecie. 

Kupując wyposażenie do mieszkania - nowe meble lub sprzęt poza kwestiami finansowymi zwracamy uwagę także na inne aspekty m.in. dizajn. Oczyszczacze firmy SHARP mają minimalistycznej formę i odpowiednią kolorystykę pasującą do każdego wnętrza. Wygląd i jednocześnie kilka funkcji w jednym urządzeniu -  tak naprawdę kilka urządzeń w jednym.  Oczyszczacz pomoże w walce z nieprzyjemnymi zapachami, skutecznie je usuwając  takie jak dym papierosowy, zapach chemii gospodarczej, zapach zwierząt, zapach związany z wilgocią oraz zapachy dostające się przez otwarte okno. Oczyszczacze monitorują poziom zanieczyszczenia powietrza i automatycznie dobierają intensywnośc procesu. Funkcja nawilżacza mierzy aktualną temperaturę w pomieszczeniu i na podstawie jej dobiera właściwą wilgotność.

Towar w naszym sklepie pochodzi z Polskiej DYSTRYBUCJI.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą OFERTĄ OCZYSZCZACZY .

Więcej informacji na temat oczyszczaczy powietrza marki Sharp znaleźć można na stronie producenta Sharphome.eu.

Oferta

Profesjonalnie doradzamy przy wyborze sprzętu.

Zapraszamy do sklepu przy ul. Błękitnej 89 w Warszawie lub na ul. Ludną 5 - szeroki wybór sprzętu car audio. Znane marki:  ALPINE, SONY, PIONEER, KENWOOD, HERTZ, FOCAL , AUDISON, BLAUPUNKT JBL, MAC AUDIO, JVC itp.

Celem umówienia montażu zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Ostatnie realizacje

Sklep internetowy Sellingo